چرا بیداری؟

بیداری پیشرو در خدمت‌رسانی به مشتریان
به منظور ارائه بهترین کیفیت محصول به مشتریان زعفران بیداری به صورت مستقیم با کشاورزان در ارتباط می‌باشد و خالص‌ترین زعفران را برای مشتریان دست‌چین می‌کند.

درباره بیداری

بیداری پیشرو در خدمت‌رسانی به مشتریان

این واحد تولیدی طی سال‌های فعالیت خود، تمام همت خود را به کار گرفته تا با تلفیق تجربه و تخصص و داشتن کادری مجرب و با انگیزه‌ی فراوان، مرغوب‌ترین محصولات را به دیگر کشورها صادر نماید. این شرکت محصولات خود را از بهترین مواد اولیه تولید نموده و با برند «بیداری» با بسته‌بندی‌های متنوع به دیگر کشورهای جهان صادر می‌نماید.

به منظور ارائه بهترین کیفیت محصول به مشتریان زعفران بیداری به صورت مستقیم با کشاورزان در ارتباط می‌باشد و خالص‌ترین زعفران را برای مشتریان دست‌چین می‌کند.

اعضا
0
شعبه
0
صادرات
0
دستاوردها
0

تاریخچه

شرکت زعفران بیداری در گذر زمان

سال 1389


در سال ۱۳۸۹ کار خود را با صنعت پخش مواد غذایی آغاز کرد.

سال 1391

در سال ۱۳۹۱ با افزایش فعالیت و دامنه‌ی فروش توانستیم در بازار رقابتی ایران جایگاه خود را تثبیت نماییم.

سال 1394

در سال ۱۳۹۴ با توجه به نیاز بازار توانستیم مراکز پخش خود را به دیگر استان‌ها نیز افزایش دهیم.

سال 1396

در سال ۱۳۹۶ با توجه به اینکه نمایندگی‌های انحصاری چندین برند معتبر را در دست داشتیم (برآن شدیم که در صنعت زعفران با رویکرد جدیدی وارد بازار شویم).

سال 1398

در سال ۱۳۹۸ با ایجاد بخش تحقیق و توسعه برند «بیداری» را به ثبت رساندیم و هم‌اکنون تمام محصولات با این برند به اقصی‌نقاط جهان عرضه می‌شود.

سال 1401
نسل جدید طلای سرخ برند بیداری هم اکنون در سراسر جهان

بیداری - نسل جدید طلای سرخ

شرکت بیداری در قالب آرزوها و اهداف ادامه‌دار خود قصد دارد با تلفیق تجربیات و ارزش‌های پیشینیان و علم روز و ادغام آن‌ها با پتانسیل بومی سرزمین ایران به ارائه محصولاتی سالم، طبیعی و با کیفیت بپردازد.

پخش ویدیو

شب یلدا ، یک دقیقه بیشتر بیداری

پخش ویدیو

بیداری در فروشگاه های اطراف حرم امام رضا

پخش ویدیو

فصل زعفران

برادران بیداری

زعفران بیداری، ادامه مسیر آرزوهای برادرانی است که بر خلاف تمام محدودیت‌ها و سختی‌های زمانه، توانست با ایمان و باور، به آرزوهایش و تلاش و از خودگذشتگی بسیار، به آنچه باور داشت دست پیدا کند و از هیچ، شرایطی را خلق کند که فرصت‌های بسیاری را برای تحقیق آرزوهای دیگران نیز فراهم آورد و اکنون در قالب کسب‌وکاری خانوادگی با حفظ ارزش‌های ارزشمند بزرگان این صنعت، باور به توانایی‌هایمان و استفاده از سرمایه‌ی انسانی متخصص به دنبال تحقق آرزوهایی بزرگ‌تر و ادامه‌ی موفقیت گذشته و ارائه خدمت به مشتریان خود هستیم. شرکت بیداری در قالب آرزوها و اهداف ادامه‌دار خود قصد دارد با تلفیق تجربیات و ارزش‌های پیشینیان و علم روز و ادغام آن‌ها با پتانسیل بومی سرزمین ایران به ارائه محصولاتی سالم، طبیعی و با کیفیت بپردازد. محصولاتی برگرفته از سنت‌های ایرانی، با رویکردی امروزی و برای یک زندگی خوب و با کیفیت.

نسل جدید طلای سرخ

صادر کننده مواد غذایی و زعفران ناب در سرتاسر جهان

تماس با کارشناسان